info@skola-mrsavljenja.hr

091 6230 970

MJESTO ZDRAVIH ŽIVOTNIH PROMJENA

ČESTO POSTAVLJANA PITANJA

Gdje se nalazi lokacija Škole?

Škola mršavljenja nutricionista Bratkovića nema središnju zgradu (Školu), već će se bogat program Škole mršavlejnja provoditi na sljedećim prikladnim lokacijama, odgovarajućima vrsti i tipu programa koji se provodi:

Individualne konzultacije s nutricionistom, inicijalna i kontrolna mjerenja

 

NutriConsult

Nutricionističko savjetovalište magistra nutricionizma Bratkovića

 

 

Poliklinika Svečnjak, Jarun, Zagreb, Kružna ulica 49

 

{link google map}

Individualne konzultacije s psihologom, manje radionice

Individualni pregledi s kineziologom

 

Predavanja i veće radionice

Velika dvorana Češkog doma

Češka beseda Zagreb

Šubićeva 20, Zagreb,

{link google map}

Radionice i seminari zdravog kuhanja

Kulinarski studio tvrtke Majstor kuhar d.o.o., akademika kulinarstva g. Branka Ognjenovića

Savska cesta 116, Zagreb,

{link google map}

Funkcionalni treninzi

 

Park Bundek

Športsko rekreativni centar Jarun

{link google map}

{link google map}

 

Dodatne kvalitetne edukativne aktivnosti

 

Po dogovoru s polaznicima Škole, unaprijed definiranom

 

 

Kada se održava program Škole?

Raspored predavanja i radionica bit će obznanjen i poslanim svim polaznicima nakon upisa.

Individualne konzultacije i mjerenja bit će održana periodično, svakih 4-5 tjedna, i to tijekom radnog tjedna, prilagođeno mogućnostima polaznika. Imajući u vodu obaveze polaznika, svaki polaznik treba izdvojiti po 20-minuta po incijalnom i kontrolnom dolasku kod stručnjaka.

Predavanja će se održavati u predvečernjim satima te po dogovoru s polaznicima – za vikend, a sve kako bi se omogućilo svima polaznicima koji su u radnom odnosu, da redovito pohađaju sadržaj i program Škole.

Radionice zdravog kuhanja održat će se tijekom svibnja, i to petkom poslije 18h i za vikend.

Treninzi će se odvijati dva puta u radnom tjednu u predvečernjim satima, te subotom prijepodne.

Mogu li se uključiti u Program Škole samo na jedan mjesec?

Program Škole mršavljenja nutricionista Nenada Bratkovića ozbiljan je program namijenjen odlučnim polaznicima, koji žele kroz višemjesečan rad promijeniti svoj život i zdravlje na bolje.

Potpunu transformaciju nepoželjnih prehrambenih i životnih navika, kompletan program i ciljeve Škole mršavljenja koji je osmislio magistar Bratković nije moguće provesti u jednom mjesecu, već kroz potpuno pohađanje programa Škole kroz zadana 5 mjeseca. Tada je moguće jamčiti postizanje zacrtanih ciljeva i rezultata.

Mogu li se pridružiti programu Škole online, na daljinu,bez da osobno dolazim na program i aktivnosti Škole?

Temelj programa Škole mršavljenja nutricionista Bratkovića je interakcija te grupni i pojedinačni rad stručnjaka s polaznicima, a ne samo online komunikacija. Stoga je program Škole moguće pohađati samo osobnim dolascima i provođenjem aktivnosti Škole, ne na daljinu i „dopisno“.

Mogu li se pridružiti programu Škole, iako objektivno nemam problema s debljinom

Škola mršavljenja nutricionista Bratkovića nije samo program mršavljenja, već program zdravog načina života. Stoga su kao polaznici Škole dobrodošli svi oni koje zanima prehrana, zdrav način života i poboljšanje istih.

Cijena programa?

Uzevši u obzir osobni angažman stručnjaka, vrlo bogat i opsežan program Škole, najeminentnije stručnjake na svom području u Hrvatskoj uključenih u program Škole, a sve s ciljem postizanja ciljanih rezultata, držimo da je cijena od 500,00 kn mjesečno, odnosno 2.500,00 kn vrlo konkurentna.

Usporedimo li cijenu kozmetičkog tretmana poput kavitacije, ili pak mjesečnu članarinu za prosječan fitness centar, u čiju cijenu ne ulazi osobno vođenje od strane stručnjaka, mjesečni iznos članarine od 500,00kn je vrlo popularan.

Način plaćanja?

Članarinu za program Škole mršavljenja, u cjelokupnom iznosu, moguće je uplatiti transakcijom internet bankarstvom ili virmanom na žiro-račun tvrtke NUTRICONSULT d.o.o.

Omogućeno je plaćanje i debitnim karticama Maestro i Visa te kreditnom karticom Diners.

Plaćanje na rate omogućeno je Maestro karticama Erste&Steiermärkische banke te Diners kreditnim karticama Erste Card Cluba.

 

Share

Pratite nas